Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Dzika ekipa'' - nowa animacja Netflixa dla całej rodziny 0

W grudniu na platformie Netflix zadebiutuje ciekawa familijna komedia Dzika ekipa. Te zwierzątka wyglądają uroczo, ale ruszają się zabójczo! W sieci pojawiła się jej pierwsza teaserowa zapowiedź, z którą zapoznać możecie się poniżej.

kadr z filmu ''Dzika ekipa''

Gdy grupa śmiertelnie niebezpiecznych zwierząt, w towarzystwie koali celebryty ucieka z australijskiego rezerwatu i zostaje 'dziką ekipą' zaczyna się polowanie!

Szalona ekipa najstraszliwszych australijskich stworów ma już dość zamknięcia w gadzim terrarium. Ileż można znosić spojrzenia ludzi, którzy traktują cię jak najgorszego potwora? W końcu nadchodzi więc czas, aby uciec z zoo i wyprawić się na Outback, gdzie nikt nie będzie zwracał uwagi na łuski i kły. Na czele grupy zbiegów staje Maddie, która postanawia połączyć siły z pewną siebie jaszczurką Zoe należącą do gatunku o uroczej nazwie moloch straszliwy, usychającym z miłości włochatym pająkiem o imieniu Frank oraz z wrażliwym skorpionem Nigelem. Gdy jednak ich arcywróg Pretty Boy, uroczy, lecz nieznośny koala, niespodziewanie dla wszystkich postanawia przyłączyć się do uciekinierów, Maddie i reszta nie mają wyboru i muszą zabrać go ze sobą. Tak rozpoczyna się przyprawiająca o gęsią skórkę i przezabawna podróż przez całą Australię. Za zwierzętami w pogoń wyrusza ich opiekun Chaz oraz jego żądna przygód miniaturowa wersja.

Głosów bohaterom tej nowej komedii familijnej użyczyli: Isla Fisher jako Maddie, Tim Minchin jako Pretty Boy, Eric Bana, Guy Pearce jako Frank, Miranda Tapsell jako Zoe, Angus Imrie jako Nigel, Keith Urban, Aislinn Derbez i Jacki Weaver. Za reżyserię filmu odpowiadają Clare Knight i Harry Cripps.

Premiera animacji Dzika ekipa już 10 grudnia 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…