Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Na DC FanDome pojawi się nowy zwiastun "Batmana" - zobaczcie teaserową zapowiedź! 0

Już w ten weekend obędzie się DC FanDome, wielkie wydarzenie skierowane do wszystkich fanów komiksów oraz produkcji serialowych i kinowych związanych z marką DC. W trakcie konwentu nie zabraknie oczywiście materiałów promocyjnych dla wyczekiwanych widowisk. Jednym z nich będzie Batman w reżyserii Matta Reevesa.

Robert Pattinson - "Batman"

Z pewnością Batman w reżyserii Matta Reevesa będzie najgorętszym tytułem całego konwentu. Z zapowiedzi organizatorów wynika, że fani będą mieli okazję obejrzeć nowy zwiastun wyczekiwanej superprodukcji o Rycerzu z Gotham. Z tej okazji zadebiutował kilkusekundowy teaser, który zapowiada pasjonujące wydarzenie, jakim niewątpliwie będzie DC FanDome. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Batman w reżyserii Matta Reevesa będzie niezwykle mroczną historią, której bliżej będzie do thrillerów Davida Finchera, aniżeli komiksowych widowisk, w której tytułowy superbohater będzie musiał posługiwać się swoimi zdolnościami detekywistycznymi.

W rolę główną wcieli się Robert Pattinson. Oprócz niego w obsadzie są również Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot / Selina Kyle, Jeffrey Wright jako Komisarz Gordon, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka / Edward Nashton, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone oraz Colin Farrell jako Oswald Cobblepot / Pingwin.

Premiera filmu w 2022 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…