Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bruce Willis w futurystycznym filmie akcji ''Apex'' - zobaczcie pierwszą zapowiedź 0

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź futurystycznego thrillera akcji Apex z weteranem takiego kina – Bruce Willisem w roli głównej. Czy jego bohater przeżyje śmiertelną grę?

fragment plakatu promującego film ''Apex''

Apex wyreżyserował Edward Drake, mający na swoim koncie dwa filmy – Arka przetrwania i Kosmiczny grzech. Oba to typowe akcyjniaki science fiction. W każdym z nich występował Bruce Willis. Drake jest także współautorem scenariusza wraz z Corey'em Large. W obsadzie oprócz Willisa znajdują się także Neal McDonough, Lochlyn Munro, Megan Peta Hill i Trevor Gretzky.

Willis w Apex wciela się w byłego gliniarza Thomasa Malone, który obecnie odsiaduje wyrok dożywocia za przestępstwo, którego nie popełnił. Ma jednak szansę na wolność. Musi wziąć udział w grze na śmierć i życie. I oczywiście ją wygrać. Gra nazywa się Apex i rozgrywa na odległej wyspie. Sześciu myśliwych płaci za przyjemność polowania na innego człowieka. Gdy Malone przybywa na wyspę, rozpętuje się piekło. Zastawiając pułapki i starając się być inteligentniejszym od swoich przeciwników, Malone chce odwrócić sytuację, bo tylko tak ma szansę zawalczyć o swoje życie i swoją przyszłość.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Premiera Apex w kinach i na VOD odbędzie się 12 listopada 2021 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

ktoś to już zrobił, ktoś kogoś gonił, ktoś strzelał a potem ktoś był ranny i ktoś krzyczał, że się nie da i będzie się bronił i będzie strzelał a także krzyczał aż do napisów końcowych. Dobrze by było, żeby chociaż 3/10 miał

Proszę czekać…