Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Finałowy zwiastun familijnej komedii ''Clifford. Wielki czerwony pies'' 0

Studio Paramount Pictures opublikowało finałowy zwiastun filmu Clifford. Wielki czerwony pies. Produkcja ta opiera się na animowanych serialach, które czerpały z książeczek dla dzieci autorstwa Normana Bridwella.

na zdjęciu Darby Camp i Jack Whitehall, film ''Clifford. Wielki czerwony pies''

Ośmioletnia dziewczynka, Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Na poszukiwania udaje się ze swoim wujem Caseyem i szkolnym kolegą Owenem. Clifford wzbudza powszechne zaciekawienie. Przyciąga również uwagę złego naukowca, który chce aby Clifford został jego psem.

W obsadzie filmu znajdują się Darby Camp jako Emily, Jack Whitehall jako wujek Casey, John Cleese jako Mr. Bridwell, Sienna Guillory jako Maggie, Tony Hale jako Tieran oraz Izaac Wang, Rosie Pere, Kenan Thompson, Paul Rodriguez i Jessica Keenan Wynn. Film Clifford. Wielki czerwony pies wyreżyserował Walt Becker. Jay Scherick, David Ronn i Blaise Hemingway napisali scenariusz.

Premiera filmu w USA i na platformie Paramount+ już 10 listopada 2021 roku. W Polsce produkcja wejdzie do kin 3 grudnia.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…