Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Premiera 4. sezonu animacji ''Park Jurajski: Obóz kredowy'' jeszcze w tym roku! 0

Nadchodzi czwarty sezon niezwykle udanej animacji od DreamWorks Animation. Mowa o produkcji Park Jurajski: Obóz kredowy. Na naszych młodych bohaterów czeka nowa wyspa i prawdopodobnie nie jedno śmiertelne zagrożenie.

fragment plakatu promującego serial ''Park Jurajski: Obóz kredowy''

Data premiery czwartej serii ogłoszona została za pomocą krótkiego filmiku opublikowanego przez studio DreamWorks Animation na Twitterze. Zapowiada on nową wyspę, a trafimy na nią już 3 grudnia tego roku!

W finale trzeciej serii widzieliśmy jak szóstka głównych bohaterów opuszcza wyspę na łodzi, zaraz po tym jak udało im się pokonać przerażającego Scorpiusa Rexa i uniknąć schwytania przez doktora Wu i jego ludzi. Mają nadzieję na wolność, jednak coś nadal na nich czyha. Prawdopodobnie jeden z dinozaurów przedostał się na łódź…

Z pewnością już niedługo doczekamy się pełnego zwiastuna nowej serii. Czy Wy również nie możecie się tego doczekać?

Akcja pierwszego sezonu serialu toczyła się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…