Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Cowboy Bebop" - teaser aktorskiej wersji kultowego serialu anime 0

Platforma Netflix pokazała teaserowy zwiastun serialu aktorskiego Cowboy Bebop.

"Cowboy Bebop"

Cowboy Bebop to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki "kowbojów" — łowców nagród, którzy uciekają przed swoją przeszłością. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, acz barwną drużynę, która za odpowiednie wynagrodzenie gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest ich własna przeszłość.

Producentami wykonawczymi opartego na popularnym anime serialu Cowboy BebopAndré Nemec, który jest też jego showrunnerem, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum i Scott Rosenberg z Midnight Radio, Marty Adelstein i Becky Clements z Tomorrow Studios, Makoto Asanuma, Shin Sasaki i Masayuki Ozaki z Sunrise Inc., Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg i Christopher Yost.

Udział w realizacji aktorskiej wersji serialu biorą również Shinichirō Watanabe, reżyser oryginalnego anime, który tym razem występuje w roli konsultanta oraz Yoko Kanno, który skomponował muzykę do obydwu wersji. W serialu występują także Alex Hassell i Elena Satine.

Premiera 19 listopada 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…