Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowy serial kryminalny premium w Polsat Box Go - nadchodzi ''Cień'' 0

W serwisie Polsat Box Go oglądać możemy już nowy kryminalny serial pt. 'Cień'. Produkcja ta opowiada historię byłego policjanta, który fingując własną śmierć pragnie wymierzać sprawiedliwość tam, gdzie zawodzi system śledczy i sądowniczy.

fotografia promująca serial ''Cień''

Produkcja składa się z trzynastu odcinków. Każdy z nich to inna, wciągająca historia. W rolę samotnego bohatera, byłego oficera CBŚ, który  ofiarom niesprawiedliwości przywraca spokój i daje nadzieję, wciela się uwielbiany przez widzów Krystian Wieczorek. W prowadzeniu własnych dochodzeń i monitorowaniu świata przestępczego pomaga mu młoda hakerka o pseudonimie „Szczur”, którą gra Malwina Buss. W wyniku ich nietypowych działań na jaw wychodzą szokujące fakty w sprawach z pozoru już wyjaśnionych…

Tytułowy Cień znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik, którą gra Dagmara Bąk i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego, w którego wciela się Krzysztof Kwiatkowski. Kto jest ofiarą, a kto prześladowcą można sprawdzić wyłącznie w serwisie Polsat Box Go.

Serial wyprodukowała ATM Grupa. Reżyserem jest Mariusz Wojaczek. Za scenariusz odpowiadają m.in.: Andrzej Śliwak, Robert Miękus, Monika Trzósło i Bartłomiej Smolak.

Źrodło: Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…