Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze spojrzenie na Sabrinę w ''Riverdale'' 0

Jak wiadomo oczekiwany od lat crossover wreszcie się ziści. Sabrina Spellman zawita do Riverdale. Sceny z Kiernan Shipką wcielającą się w młodą czarownice zostały już nagrane, a pierwsze efekty prac zobaczyć możecie poniżej.

fragment plakatu promującego serial ''Riverdale''

Udostępniony został bowiem pierwszy filmowy materiał promujący szósty sezon serialu Riverdale. Pod jego koniec widzimy Sabrinę.

Sabrina znana jest z serialu Chilling Adventures of Sabrina, który zakończył się w ubiegłym roku. Kiernan jednak jeszcze raz mogła wcielić się w lubianą przez siebie postać. Sabrinę zobaczymy w czwartym odcinku szóstego sezonu Riverdale, który nosić będzie tytuł The Witching Hour(s).

Z Greendale do Riverdale Sabrina przybywa, aby pomóc Cheryl Blossom, w tej roli Madelaine Petsch. Ma ona do wykonania bardzo niebezpieczne zaklęcie, które może stanowić zagrożenie dla jednego z członków rodziny Blossom. Sabrina pomoże Cheryl i będzie czuwać nad tym, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

Premiera 6. sezonu serialu Riverdale już 17 listopada 2021 roku na platformie Netflix. Czy Wy też nie możecie doczekać się tego crossoveru?

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…