Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Data premiery i pierwsze zdjęcia z thrillera sci-fi od Hulu ''Mother/Android'' 0

Platforma Hulu opublikowała pierwsze materiały promujące nadchodzący thriller science fiction Mother/Android. Ogłoszona została także data premiery produkcji.

fotografia promująca film ''Mother/Android''

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Mattson Tomlin, scenarzysta filmu Power i Batman. Mother/Android jest jego debiutem na stanowisku reżysera, jeśli chodzi o produkcję pełnometrażową. Wcześniej spod jego skrzydeł wyszedł krótkometrażowy dramat Popsy. W obsadzie znajdują się m.in. Chloë Grace Moretz jako Georgia, Algee Smith jako Sam i Raúl Castillo jako Arthur.

Thriller opowiada o kobiecie imieniem Georgia, która wraz ze swoim chłopakiem stara się uciec z kraju, w którym niespodziewanie wybuchła wojna pomiędzy ludźmi, a sztuczną inteligencją. Georgia jest w ciąży, rozwiązanie już niedługo. W tej sytuacji para bardzo szybko musi znaleźć sobie bezpieczne schronienie i nauczyć się żyć w nowym świecie pełnym niebezpieczeństw.

Tomlin pisząc scenariusz w luźny sposób inspirował się doświadczeniami swoich rodziców, którzy musieli uchronić siebie podczas rewolucji rumuńskiej.

Poniżej pierwsze zdjęcia z filmu.

Mother/Android w ofercie Hulu pojawi się jeszcze w tym roku, a dokładnie 17 grudnia 2021 roku.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…