Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. odpowiada na oskarżenia ze strony byłej gwiazdy serialu "Batwoman" 0

Ruby Rose zdradziła kulisy swojego odejścia z serialu Batwoman, w którym wystąpiła w pierwszym sezonie, jako tytułowa superbohaterka. Nie obyło się bez oskarżeń w stosunku do twórców i producentów.

Ruby Rose

Jak zapewne pamiętacie Ruby Rose w całkiem miłej atmosferze pożegnała się z Warner Bros. Television oraz rolą Kate Kane, którą kreowała w serialu Batwoman. Aktorka postanowiła jednak przerwać milczenie i zdradziła kulisy swojego odejścia.

Ruby Rose oświadczyła, że na planie zdjęciowym uległa wielu licznym urazom i kontuzjom, które były powodem jej operacji. Prezes Warner Bros. Television Studios, Peter Roth miał ją zmuszać do powrotu na plan po zaledwie 10 dniach od przebytego zabiegu. Aktorka miała zostać poddana "groźbom, taktyce zastraszania i szantażowi". Dodatkowo ludzie decyzyjni nie pozwolili jej na wzięcie udziału w Comic-Conie zmieniając harmonogram prac, a jej samej zalecili nakręcenie materiału wideo dla fanów z zakrytymi bliznami oraz śladami kontuzji, których nabawiła się w trakcie zdjęć. Co ciekawe nie ona jedyna miała odnieść poważny uszczerbek na zdrowiu – członek ekipy doznał poważnych oparzeń na twarzy, a jedna z kaskaderek została sparaliżowana, po tym, jak kosz podnośnika został przypadkiem opuszczony na jej głowę.

Teraz rzecznik Warner Bros. Television wydał oświadczenie, w którym komentuje doniesienia Ruby Rose:

To rewizjonistyczna historia, którą Ruby Rose udostępnia aktualnie w sieci jest skierowana do producentów, obsady i ekipy, stacji telewizyjnej oraz studia. Prawda jest taka, że ​​Warner Bros. Television postanowił nie skorzystać z opcji zaangażowania Ruby w drugi sezon "Batwoman", w oparciu o liczne skargi dotyczące jej zachowania w miejscu pracy, które zostały szeroko przeanalizowane i rozpatrzone, w sposób prywatny z szacunku dla wszystkich zainteresowanych.

Jest to kolejny przykład kontrowersji związanych z produkcjami tworzonymi przez Warner Bros. Pictures. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu dziennikarze i fani żyli medialną wojenką pomiędzy Rayem Fisherem, a władzami hollywoodzkiej wytwórni.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…