Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przygodę czas zacząć - pełny zwiastun "Uncharted" 0

Sony Pictures oraz PlayStation Productions pokazało pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Uncharted.

"Uncharted"

Uncharted zrealizowany na podstawie jednej z najlepiej sprzedających się i najbardziej cenionych serii gier wideo wszech czasów.

W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda jako Nathana Drake’a i Marka Wahlberga jako "Sully" Sullivana. Uncharted przedstawi widzom, w jaki sposób Nathan Drake stał się poszukiwaczem skarbów, odkrywając jedną z największych tajemnic.

Ruben Fleischer wyreżyserował film na podstawie scenariusza napisanego przez Matta Holloway’a i Arta Marcuma oraz Rafe’a Judkinsa. Premiera 11 lutego 2022 roku.

Źrodło: Sony Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

Widzę, że twórcy postawili na miszmasz różnych wątków z każdej części.

john6

trailer pokazuje, że ledwo się urodził a już Indiana Jones, koordynacja ruchów, obeznanie z bronią, wysoki poziom gimnastyczny, mikrosekundy decyzyjności – jak to widzę to raczej klasyk na wtorkowy wieczór, ale do kina to szkoda czasu. Jak chcę obejrzeć cudowne skakanie po ekranie to pójdę na Bonda

Bercik022 john6

@john6 ale wiesz, że to adaptacja gry komputerowej, gdzie Nathan, faktycznie był młody w pierwszej części. Miał gdzieś 20 kilka lat, tak samo jak ma mieć miejsce tutaj. W grze też był jak totalny Badass, wybijał niezliczone ilości żołnierzy i ze wszystkiego wychodził cało.

Zdjęcie powyżej jest idealnym przykładem na to jak wygląda zniewieściały chłopak próbujący odgrywać "twardziela". Ominę szerokim łukiem.

Proszę czekać…