Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun thrillera ''Ambulance'' - najnowszego dzieła Michaela Baya 0

Studio Universal Pictures opublikowało oficjalną zapowiedź thrillera akcji Ambulance. To najnowsza produkcja Michaela Bay'a, reżysera Transformersów czy 6 Underground.

fragment plakatu promującego film ''Ambulance''

Fabuła Ambulance opiera się na duńskim filmie z 2005 roku o tym samym tytule. Główni bohaterzy to bracia. Jeden z nich Will Sharp desperacko poszukuje pieniędzy na pokrycie kosztownego leczenia swojej żony. W ostateczności prosi o pomoc swojego przyrodniego brata Danny’ego, choć wie, że nie powinien tego robić. Danny to powiem charyzmatyczny zawodowy przestępca. Ma on dla niego propozycję nie do odrzucenia – największy napad na bank w historii Los Angeles, w którym do zgarnięcia są aż 32 miliony dolarów. Will ma obiekcje, ale życie jego żony jest dla niego najważniejsze. Napad idzie zgodnie z planem, ucieczka jednak już gorzej. Zdesperowani bracia porywają więc karetkę z poważnie rannym policjantem i ratowniczką Cam Thompson. Teraz muszą jak najszybciej uciec organom ścigania, utrzymać zakładników przy życiu i jakoś się wzajemnie nie pozabijać… Czeka nas najbardziej szalona ucieczka w historii Los Angeles.

Michael Bay wyreżyserował film. Za scenariusz odpowiada Chris Fedak. W głównej obsadzie produkcji znajdują się Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González, Garret Dillahunt, Keir O'Donnell i Moses Ingram.

Kinowa premiera Ambulance zaplanowana jest na 18 lutego 2022 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…