Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alec Baldwin postrzelił śmiertelnie operatorkę na planie i ranił reżysera 0

W trakcie kręcenia zdjęć do filmu w Nowym Meksyku doszło do tragedii. Alec Baldwin postrzelił śmiertelnie operatorkę Halynę Hutchins i ranił reżysera Joela Souzę.

Alec Baldwin - "Osierocony Brooklyn"

Do feralnego wydarzenia doszło w trakcie realizacji zdjęć do filmu "Rust", który kręcono w Bonanza Creek Ranch, popularnej lokalizacji produkcyjnej na południe od Santa Fe. Alec Baldwin w trakcie kręcenia sceny z użyciem broni, wystrzelił z rekwizytu przypominającego rewolwer – niestety ranił śmiertelnie operatorkę Halynę Hutchins. Aktualnie trwa śledztwo w sprawie wyjaśnienia, jak doszło do tej tragedii. Alec Baldwin był przesłuchiwany przez śledczych, na ten moment nikt nie został aresztowany.

42-letnia Hutchins została przetransportowana helikopterem do szpitala University of New Mexico w Albuquerque, gdzie niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia. Śmierć operatorki została potwierdzona przez biuro szeryfa oraz przez Międzynarodową Gildię Operatorów. Joel Souza został natomiast przetransportowany do szpitala w Santa Fe – ze informacji opublikowanej przez jednego z aktorów wynika, że filmowiec opuścił już placówkę szpitalną.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Bercik022

Widziałem kilka wywiadów Aleca i jestem pewny, że mocno to się na nim odciśnie psychicznie. Gość jest bardzo emocjonalny. Życzę by sprawa szybko się wyjaśniła.

Elizabeth_Linton

Toż to szok. Ciekawe jak do tego doszło?

89Keradius

Paskudna sprawa :( Jednak jak nam pokazała historia kina – to nie pierwszy raz, gdy ktoś ginie na planie filmowym (Vic Morrow, Jon-Erik Hexum, Brandon Lee).

Chemas

Szok! Szkoda mi Aleca Baldwina, lubię tego aktora. Podobnie jak Bercik sądzę, że ciężko będzie mu się pozbierać po tej sytuacji. Ja w każdym razie nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji.

Nowy sposób na reklamę filmu o którym nikt by inaczej nie usłyszał. 10/10

@TheManWhoSoldTheWorld Wypowiedź twoja raczej nie pokazuje ciebie od dobrej strony. Jeżeli sądzisz, że ktoś celowo inscenizuje na planie filmowym zabójstwo i postrzelenie w celu reklamy filmu, nie świadczy o tobie dobrze. Pewnie ziemia jest płaska, a do komórek wszczepiają nam technologię 5G.

Proszę czekać…