Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Ahsoka'' - Hayden Christensen powraca do roli Anakina Skywalkera 0

Dla platformy Disney+ powstaje kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen. To produkcja 'Ahsoka', która opowie o bohaterce imieniem Ahsoka Tano. W serialu do roli Anakina Skywalkera aka Dartha Vadera powróci Hayden Christensen.

na zdjęciu Hayden Christensen, film ''Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów''

Powrót Anakina jest bardzo ciekawym motywem, bowiem bohater ten zginął, a więc w czasie, w którym rozgrywać będzie się serial niemożliwym jest, aby pojawił się cały i zdrów. Prawdopodobnie Christensen w roli Dartha Vadera pojawi się w retrospekcjach. Akcja serialu Ahsoka ma mieć miejsce pięć lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi.

Christensen w roli Skywalkera po raz pierwszy wystąpił w filmie Gwiezdne wojny: Atak klonów. Potem ponownie sportretował ta postać w trzeciej części Gwiezdnych wojen noszących podtytuł Zemsta Sithów. Występuje także w jeszcze nie ukończonym serialu Obi-Wan Kenobi.

W obsadzie serialu Ahsoka oprócz Christensena znajduje się także Rosario Dawson, która wcieli się w tytułową postać. Szczegóły fabularne produkcji nie są na razie znane. Dave Filoni pisze scenariusz serialu. Będzie on także producentem wykonawczym wraz z Jonem Favreau.

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się na początku 2022 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…