Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

John Cena negocjuje rolę w filmie akcji ''Freelance'' Pierre Morela 0

Jak donoszą zagraniczne media aktor John Cena prowadzi rozmowy, aby dołączyć do obsady filmu akcji 'Freelance'.

na zdjęciu John Cena, film ''Legion Samobójców: The Suicide Squad''

Cena miałby wcielić się w głównego bohatera będącego pracownikiem sił specjalnych, który postanawia przejść na emeryturę i rozpocząć normalne rodzinne życie w Stanach Zjednoczonych. Po latach wraca jednak do zawodu i podejmuj się ochrony pewnego będącego w podróży dziennikarza, który udaje się na rozmowę z dyktatorem. W trakcie rozmowy dochodzo do wojskowego przewrotu i cała trójka musi ukryć się w dżungli i walczyć o przetrwanie.

Za reżyserię filmu odpowie Pierre Morel, spod którego skrzydeł wyszły takie produkcje jak: 13. dzielnica, Uprowadzona czy Smak zemsty. Peppermint. Producentami są Steve Richard, Renee Tab i Christopher Tuffin.

Zdjęcia do filmu ruszyć mają na początku przyszłego roku w Kolumbii. Jak na razie żadne studio nie zakupiło jeszcze praw do scenariusza.

Johna Cenę w ostatnim czasie podziwiać mogliśmy w filmie Legion Samobójców: The Suicide Squad, w którym to sportretował postać Peacemakera. W bohatera tego wciela się także w serialu Peacemaker, który oczekuje na swoją premierę. Cena wystąpił także w komedii Wakacyjni przyjaciele, Co wiecie o swoich dziadkach? czy filmie akcji Szybcy i wściekli 9.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…