Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Przerażający klip promujący horror ''Poroże'' 0

W sieci pojawił się nowy klip promujący oczekiwany horror Poroże za produkcję, którego odpowiada mistrz gatunku Guillermo del Toro.

fragment plakatu promującego film ''Poroże''

Poniższy filmik daje nam bliższe spojrzenie na przerażające stworzenie terroryzujące lokalną społeczność. Widzimy na nim głównego bohatera, który przyprowadza do lasu swojego niezbyt lubianego kolegę będącego szkolnym łobuzem, w celu pożarcia go przez potwora, którego istnienie ten utrzymuje w tajemnicy.

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Oregon. Miejscowa nauczycielka (Keri Russell) wraz ze swoim bratem (Jesse Plemons), będącym szeryfem, odkrywają, że jeden z jej uczniów (Jeremy T. Thomas) skrywa przerażający sekret, który może nieść śmiertelne konsekwencje dla całej lokalnej społeczności.

W obsadzie filmu znajdują się także Graham GreeneScott HazeRory Cochrane i Amy Madigan. Scenariusz powstał na podstawie opowiadania The Quiet Boy Nicka Antosca. Odpowiadają za niego Antosca, Scott Cooper i C. Henry Chaisson. Cooper stanął także za kamerą Poroża.

Pierwotnie Poroże swoją premierę miało mieć w kwietniu ubiegłego roku. Rozwijająca się jednak wtedy pandemia koronawirusa skutecznie ją uniemożliwiła. Po kilku przesunięciach film wejść do kin ma 29 października 2021 roku. Propozycja w sam raz na weekend z Halloween.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…