Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Reżyser pilota serialu o Percy Jacksonie wybrany - zdjęcia w przyszłym roku 0

Rick Riordan, autor serii powieści o Percy Jacksonie zaangażowany jest w serialowy projekt, który powstaje dla platformy Disney+. Pisarz w swojej ostatniej wypowiedzi zdradził, iż znaleziono już odpowiedniego człowieka na miejsce reżysera pilotażowego odcinka, którego sukces zadecyduje o dalszym losie serialu, bowiem platforma nie dała mu jeszcze zgody na realizację pełnego sezonu.

fragment okładki ''Percy Jackson i bogowie olimpijscy''

Na stanowisku reżysera odcinka pilotażowego zasiądzie James Bobin. Ma on na swoim koncie takie filmy jak Dora i Miasto Złota, Alicja po drugiej stronie lustra czy Muppety: Poza prawem.

Naszym reżyserem odcinka pilotażowego będzie James Bobin. To wspaniała osoba, jak i niesaowicie utalentowany reżyser. James dobrze zna książki o Percym. Jego dzieci są ich fanami. Jego podejście jest wspaniałe. Jesteśmy w dobrych rękach, półbogowie też i mamy wielkie szczęście, że Bobin dołączył do naszego zespołu. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło tak, jak tego oczekujemy.

powiedział Riordan

Riordan zdradził także, na kiedy planowane jest rozpoczęcie zdjęć. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ekipa na plan znajdujący się w Vancouver wejdzie w czerwcu przyszłego roku. Obecnie trwają castingi i współprace z osobami od efektów specjalnych, którzy starają się znaleźć odpowiedni wygląd postaci, które pojawią się w serialu.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…