Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Helios - Maraton Halloween 0

Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 29 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję filmów.

Keri Russell - "Poroże"

W pierwszym zestawie można będzie zobaczyć cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek dwie przerażające premiery, długo wyczekiwane POROŻE oraz CENSOR. Następnie intrygujący i pełen tajemnic DOM NOCNY, a na koniec dla najodważniejszych przedpremierowo STRASZNE HISTORIE.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz filmu TY JESTEŚ NASTĘPNA. Następnie budzący grozę CANDYMAN. Kolejno premierowo TYLKO NIE ZAŚNIJ, a na koniec przedpremierowo HALLOWEEN.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Start: 29.10.2021 i 31.10.2021, godz. 23:00

Więcej informacji na HELIOS.PL.

Źrodło: Helios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…