Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bohaterowie filmu "Matrix Zmartwychwstania" na plakatach 0

Warner Bros. Pictures opublikowało serię plakatów promujących widowisko Matrix Zmartwychwstania, na których widnieją sylwetki głównych bohaterów filmu.

"Matrix Zmartwychwstania"

Nowy zwiastun Matrix Zmartwychwstania powinien zadebiutować na dniach. Na razie wytwórnia Warner Bros. Pictures zaprezentowała serię kolorowych plakatów z bohaterami, którzy w grudniu pojawią się na ekranach kin. Na grafikach widnieją nie tylko sylwetki starych znajomych, jak Neo czy Trinity, ale również nowych postaci.

Lana Wachowski, wizjonerka i prekursorska twórczyni, przedstawia Matrix Zmartwychwstania, długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek.

W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. W filmie grają również Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas, Christina Ricci, Telma Hopkins, Eréndira Ibarra, Toby Onwumere, Max Riemelt, Brian J. Smith i Jada Pinkett Smith.

Lana Wachowski wyreżyserowała film na podstawie scenariusza, który napisała z Davidem Mitchellem i Aleksandrem Hemonem, posiłkując się postaciami stworzonymi przez brand The Wachowskis. W Polsce film zobaczymy od 22 grudnia.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…