Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ridley Scott potwierdza serialowego "Łowcę androidów" 0

Ridley Scott potwierdził, że trwają prace nad dwoma serialami, których akcja będzie osadzona w najbardziej znanych uniwersach stworzonych przez tego filmowca.

Reżyser w trakcie wywiadu, którego udzielił BBC w związku ze zbliżającą się premierą filmu Dom Gucci, mówił także o planach na przyszłość. Jednym z tematów, które poruszono były seriale na bazie jego kultowych produkcji.

Aktualnie piszemy scenariusz odcinka pilotowego "Łowcy androidów". Jesteśmy gotowi zaprezentować "Łowcę androidów", jako 10-godzinny serial telewizyjny.

powiedział Scott

A to nie koniec. W podobnym tonie twórca wypowiada się na temat produkcji serialowej osadzonej w uniwersum "Obcego". W tym przypadku mowa o sezonie, który będzie trwał 8-10 godzin.

Na temat tego drugiego projektu mówi się od kilku dobrych miesięcy. Serialowy "Obcy" powstanie dla stacji FX, a jego showrunnerem jest Noah Hawley. Projekt opisywany jest, jako historia pierwszych obcych na Ziemi – według zapowiedzi ma on łączyć ponadczasowy horror z pierwszego filmu o kosmitach z nieprzerwaną akcją z filmu drugiego.

Jeśli chodzi o "Łowcę androidów" to na razie nie ma żadnych szczegółów, ani opisów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…