Zwiastun animacji "DC Liga Super-Pets". Superman i jego pies ratują świat 1

Dystrybutory udostępnił pierwszy zwiastun animacji DC Liga Super-Pets. Głosu postacią użyczą same gwiazdy, na których czele stoi Dwayne Johnson, który wcieli się w rolę głównego bohatera, czyli superpsa o imieniu Krypto.

grafika promująca film "DC Liga Super-Pets"

W filmie DC Liga Super-Pets superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Za serami animacji DC Liga Super-Pets stoi Jared Stern. Oprócz wspominanego Johnsona w filmie usłyszmy też głosy Kevina Harta, Kate McKinnon, Johna Krasinskiego, Vanessy Bayer, Natashy Lyonne, Diego Luny, Marca Marona, Thomasa Middleditcha, Bena Schwartza i Keanu Reevesa.

Stern, doświadczony scenarzysta i konsultant przy filmach z serii LEGO®, debiutuje w roli reżysera pełnometrażowej animacji. Jej scenariusz napisał on sam z Johnem Whittingtonem, z którym niejednokrotnie współpracował. Przy pisaniu scenariusza posłużyli się postaciami ze świata DC, w tym postacią Supermana, stworzoną przez Jerry’ego Siegela i Joe Shustera. Producentami filmu są Patricia Hicks, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia i Jared Stern. Producentami wykonawczymi są John Requa, Glenn Ficarra, Nicholas Stoller, Allison Abbate, Chris Leahy, Sharon Taylor i Courtenay Valenti.

Film będzie rozpowszechniany w kinach całego świata przez Warner Bros. Pictures począwszy od 18 maja 2022 roku, a w Ameryce Północnej od 20 maja 2022 roku.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…