Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Jurassic World: Dominion" - pięciominutowy prolog zapowiada wielkie widowisko z dinozaurami 0

Universal Pictures zamiast zwiastuna Jurassic World: Dominion zdecydował się na nieco inną decyzję promocyjną. Opublikował pięciominutowy prolog, który w przyszłym roku przywita widzów zasiadających przed ekranami kin! Zachęcamy do zapoznania się z prologiem!

fragment plakatu "Jurassic World: Dominion"

Universal Pictures zaskoczył fanów franczyzy z dinozaurami i zamiast pełnoprawnego zwiastuna zaprezentował pięciominutowy prolog widowiska Jurassic World: Dominion. Jest to materiał oficjalny, który został zamieszczony na kanałach i mediach społecznościowych wytwórni oraz filmu.

Poniżej możecie rzucić okiem na wspomniany prolog oraz plakat:

Post-produkcja widowiska zakończyła się nie tak dawno i bardzo możliwe, że już niedługo Universal Pictures pokaże nam zwiastun samego filmu. Wielce prawdopodobne, że stanie się to przy okazji premiery superprodukcji od Marvel Studios i Sony Pictures – Spider-Man. Bez drogi do domu.

Tuż po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo, dinozaury wszelkiej maści rozpierzchły się po świecie. Z obydwóch stron barykady trwa walka o dominację: prehistoryczne gady walczą o przetrwanie w nowych warunkach, a ludzie jak zwykle próbują zapanować nad porządkiem natury.

Jurassic World: Dominion trafi do kin 10 czerwca 2022 roku.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

JustynaMacugowska

No teraz to już całkowicie doczekać się nie mogę

Proszę czekać…