Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze spojrzenie na odświeżoną wersję sitcomu ''Bajer z Bel-Air'' 0

Dla platformy Peacock powstaje nowa wersja popularnego sitcomu z lat 90. Bajer z Bel-Air. Produkcja powróci w nowej mroczniejszej i bardziej dramatycznej odsłonie. W głównej roli wystąpi debiutant Jabari Banks, który zastąpi w tej roli Willa Smitha.

serial ''Bajer z Bel-Air''

Projekt składać się ma z godzinnych, a nie jak oryginał pół godzinnych odcinków. Jego powstanie zainspirowane zostało popularnym krótkometrażowym fanowskim filmem Morgana Coopera, który w zeszłym roku trafił do sieci. Już teraz zobaczyć możecie jak Jabari Banks prezentuje się w głównej roli. Peacock zaprezentował pierwszą teaserową zapowiedź.

Głównym bohaterem serii jest William "Will" Smith, sprytny i inteligentny nastolatek, urodzony i wychowany w biedzie, na ulicach Zachodniej Philadelphii. Po wdaniu się pewnego dnia w bójkę z czterema osiłkami, jego nadopiekuńcza matka z obawy o niepewną przyszłość syna w Philadelphii wysyła go do domu swojej siostry – rodziny Banksów – do Bel-Air, bogatej dzielnicy Los Angeles. Od tej pory życie Banksów diametralnie odmieni się, gdy wkroczy w nie wesoły Will z mnóstwem żartów i niepowtarzalnych powiedzonek ze świata, którego jego zamożni kuzyni dotąd nie znali. 

Nowy Bajer z Bel-Air oparty będzie na tym samym formacie, jednak zanurzy się głębiej w obecne w dzisiejszych czasach konflikty, emocje i uprzedzenia.

W obsadzie serialu oprócz Banksa znajdują się także Adrian Holmes, Cassandra Freeman, Olly Sholotan, Coco Jones, Akira Akbar, Jimmy Akingbola, Jordan L. Jones i Simone Joy Jones.

Premiera nowego Bajera z Bel-Air prawdopodobnie w 2022 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…