Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Chris Meledandri broni Chrisa Pratta wybranego do roli Mario 0

Po ogłoszeniu nazwisk aktorów, którzy wcielą się w kultowych bohaterów z niesamowicie popularnej gry wideo Mario Bros., w sieci nie stygły komentarze na temat obsadzenia roli Mario. Głosu tej postaci użyczyć ma Chris Pratt.

na zdjęciu Chris Pratt, film ''Jurassic World: Upadłe królestwo''

Po ogłoszeniu obsady na Pratta wylała się fana krytyki. Fani gry twierdzili, iż nie powinien on odgrywać postaci Mario, ponieważ nie jest włoskiego pochodzenia, a Mario i Luigi to Włosi, mieszkający w Nowym Jorku. Za castingi odpowiadał Chris Meledandri, który w ostatnio udzielonym wywiadzie bronił swojego wyboru.

Meledandri wierzy, że Pratt będzie niesamowity w tej roli. Jego głos idealnie pasuje do Mario.

Nie możemy się doczekać, aż ludzie to wreszcie usłyszą.

dodał Meledandri

A Wy co myślicie? Pratt sprosta stawianym mu wymogom? Czy jednak głosu postaci Mario powinien udzielać Włoch? Ma to jakieś znaczenie?

Premiera tego animowanego filmu zaplanowana jest na 21 grudnia 2022 roku. Oprócz Pratta w obsadzie znajdują się także Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach, Jack Black jako Bowser, Kegan-Michael Key jako Toad, Seth Rogen jako Donkey Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek, Fred Armisen jako Cranky Kong i Sebastian Maniscalco jako Spike.

Źrodło: Youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…