Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Będzie sequel filmu ''Clifford. Wielki czerwony pies'' 0

Jak donoszą zagraniczne media Paramount Pictures już pracuje nad kontynuacją familijnej komedii Clifford. Wielki czerwony pies. Tytułowy pies to postać znana z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella.

film ''Clifford. Wielki czerwony pies''

Film od około dwóch tygodnii dostępny jest na platformie Paramount+. Obecnie zarobił już ponad 30 mln dolarów. Stał się również najczęściej oglądaną oryginalną produkcją streamera.

Jak na razie nie znane są żadne szczegóły odnośnie planowanego sequela. Nie wiadomo czy powróci w nim obsada z pierwszego filmu. Na takie informacje musimy jeszcze poczekać.

Kiedy ośmioletnia Emily Elizabeth (Darby Camp) tuli w ramionach maleńkiego, czerwonego szczeniaka marzy, by oboje byli wielcy i silni, żeby świat nie mógł ich skrzywdzić. Nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja (John Cleese), który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Na poszukiwania udaje się ze swoim wujkiem Caseyem (Jack Whitehall) i szkolnym kolegą Owenem (Izaac Wang). Clifford wszędzie, gdzie się pojawi wzbudza powszechne zaciekawienie.

Premiera filmu w polskich kinach zaplanowana jest na 3 grudnia 2021 roku.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…