Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zobacz plakat "Kogla Mogla 4" i poznaj nowych bohaterów 0

Zależy mi, żeby widz pokochał matkę Marlenki – mówi Dorota Stalińska, która wciela się w nową bohaterkę Kogla Mogla i tworzy elektryzujący duet z Katarzyną Skrzynecką. Oprócz niej do obsady dołączyli m.in. Marian Opania oraz Karol Strasburger.

Gram podstarzałego erotomana, hochsztaplera szukającego bogatej kobiety – przyznaje Marian Opania. I dodaje: – To jest bardzo zgrabnie napisany scenariusz, od razu mi się spodobał.

Grażyna Błęcka-Kolska wraca do roli legendarnej Kasi Zawady po raz czwarty:

Pierwsze części "Kogla Mogla" powstały około 30 lat temu. I wszyscy się zmieniliśmy. Ja nie jestem tą 20-letnią Kasią, tylko już trochę starszą. Cieszę się, że ta olbrzymia widownia, która tak wielką miłością obdarzyła poprzednie części i oczekiwała od twórców, żeby powstały kontynuacje ich losów, doczekała się czwartej części. Dla mnie jako aktorki to fantastyczna okazja do zagrania starszej bohaterki. Kasia ma syna, mama jej się zestarzała, świat się zmienił – ciekawie jest się w tym odnaleźć i podzielić z widzami.

W Końcu świata wiele dzieje się także w życiu młodych – są oświadczyny, ale i problemy. Związek Marcina (Nikodem Rozbicki) i Agnieszki (Aleksandra Hamkało) zostaje wystawiony na ciężką próbę za sprawą zranionej kochanki, Bożenki (Anna Mucha). Aleksandra Hamkało o swojej bohaterce mówi:

Losy Agnieszki w "Koglu Moglu 4" są inne niż to, co przeżywała w trójce. Ma przed sobą zupełnie nowe wyzwania i mam wrażenie, że ona też się trochę zmieniła. Chociaż nie aż tak bardzo, bo dalej jest taką śmieszną postacią – trochę gapą i panikarą. Ma niesamowitą umiejętność tworzenia chaosu wokół siebie.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 wejdzie do kin 7 stycznia.

Źrodło: NEXT FILM

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Chemas

Nie chciałbym za bardzo wydawać przedwczesnych opinii, ale śmiem wątpić, czy kolejne podejście do tej serii zainteresuje mnie. Zaczęło się chyba bezczeszczenie dwóch kultowych części tej serii. Ciekaw jestem, kiedy będzie Och Karol 3 i Och Karol 4.

Sweet_Foxy

Obawiam się, że pan Opania może się rozczarować. Czytałam scenariusz trzeciej części, też źle nie wyglądał, a efekt końcowy – szkoda gadać.

tegesno

Naprawdę…. ??!

Proszę czekać…