Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Troje aktorów dołącza do obsady filmu ''Mr. Harrigan's Phone'' 0

Miesiąc temu Netflix zdradził, iż pracuje nad pełnometrażową adaptacją jednego z opowiadań amerykańskiego mistrza grozy Stephena Kinga. Mowa o opowiadaniu 'Mr. Harrigan's Phone’, zawartym w zbiorze 'If It Bleeds' wydanym w 2020 roku. Projekt jest obecnie na etapie kompletowania obsady. Zobaczcie kto do niej dołączył.

na zdjęciu Kirby Howell-Baptiste, film ''Cruella''

Obsadę filmu Mr. Harrigan’s Phone poszerzono o trzy nazwiska. Kirby Howell-Baptiste wcieli się w troskliwą nauczycielkę Craiga, panią Hart. Colin O'Brien zagra młodego Craiga, a Cyrus Arnold wcieli się w wroga Craiga – Kenny Yankovich.

Dołączają oni do wcześniej ogłoszonej dwójki, która wcieli się w głównych bohaterów. To Donald Sutherland i Jaeden Martell. Sutherland wcieli się w tytułową rolę Mr. Harrigana, a Martell sportretuje postać Craiga.

W projekt zaangażowani są Ryan Murphy, odpowiedzialny m.in. za antologiczną serię grozy American Horror Story i John Lee Hancock z Blumhouse, który to zajął się napisaniem scenariusza i stanie za kamerą adaptacji. 

Opowiadanie Kinga skupia się na młodym chłopcu imieniem Craig. Mieszka on w małym miasteczku, gdzie zaprzyjaźnia się z starszym, samotnym miliarderem, panem Harriganem. Obaj kochają książki i iPhone’a. Kiedy mężczyzna umiera, chłopiec odkrywa, iż jest w stanie komunikować się ze swoim zmarłym przyjacielem za pośrednictwem pochowanego razem z nim iPhone’a. Brzmi ciekawie nieprawdaż?

Premiera filmu w 2022 roku.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…