Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Grudniowe premiery na Netflix - ostatni miesiąc roku przyniesie sporo głośnych tytułów! 1

Ten rok Netflix kończy z przytupem! Przed nami wiele głośnych premier seriali oraz filmów.

Cate Blanchett, Tyler Perry, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence - Nie patrz w górę

SERIALE

 • ZAGUBIENI W KOSMOSIE (sezon 3) – w pełnym akcji sezonie finałowym Robinsonowie muszą wykazać się nieziemską wolą przetrwania, aby połączyć siły i uchronić Alfa Centauri przed inwazją robotów. Premiera już 1 grudnia na Netflix!
 • DOM Z PAPIERU (Część 5: Połowa 2) – osaczony profesor zaciekle walczy o najwyższą stawkę. Chce zdobyć złoto, ale, co ważniejsze, wydobyć swój zespół z tarapatów. Premiera już 3 grudnia na Netflix!
 • TITANS (sezon 3) uUsiłujących trzymać się razem Tytanów torturuje Red Hood, tajemniczy nowy wróg, którego celem jest raz na zawsze zniszczyć Gotham City. Premiera już 8 grudnia na Netflix!
 • WIEDŹMIN (sezon 2) – przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka. Premiera już 17 grudnia na Netflix!
 • EMILY W PARYŻU (sezon 2) – więcej frajdy. Więcej mody. Więcej faux pas. Emily zaczyna czuć się pewniej w Paryżu, jednak pełna namiętności noc może wpędzić ją w tarapaty. Premiera już 22 grudnia na Netflix!
 • NIESPOKOJNI LUDZIE – sprawca nieudanego napadu na bank barykaduje się w domu razem z agentem nieruchomości, dwójką uzależnionych od IKEI, kobietą w ciąży, milionerem samobójcą i królikiem. Premiera już 29 grudnia na Netflix!
 • COBRA KAI (sezon 4) – kilkadziesiąt lat po turnieju, który odmienił ich życie, Johnny i Daniel znów rozpoczynają rywalizację. Sequel filmów z serii „Karate Kid”. Premiera już 31 grudnia na Netflix!

FILMY

 • PSIE PAZURY – charyzmatyczny właściciel rancza Phil Burbank nie jest przyjemnym człowiekiem. Gdy jego brat sprowadza do domu nowo poślubioną żonę i jej syna, Phil zaczyna znęcać się nad nimi. Wkrótce jednak zaczyna rozumieć, czym jest miłość. Premiera już 1 grudnia na Netflix!
 • NIEWYBACZALNE – skazana za morderstwo była osadzona doświadcza odrzucenia ze strony lokalnej społeczności i desperacko poszukuje młodszej siostry, którą musiała porzucić. Premiera już 10 grudnia na Netflix!
 • THE HAND OF GOD – Neapol, lata 80. Rodzinę młodego, kochającego futbol Fabietto dotyka tragedia, która przesądza o jego niepewnej, ale obiecującej karierze w świecie filmu. Premiera już 15 grudnia na Netflix!
 • NIE PATRZ W GÓRE – dwoje astronomów wyrusza w trasę medialną, aby ostrzec ludzkość przed śmiercionośną kometą zmierzającą w kierunku Ziemi. Problem w tym, że mało kogo to obchodzi. Premiera już 24 grudnia na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

fajne, kilka tytułów ciekawych, a jeszcze są święta więc nie można ciągle przed tv siedzieć, więc dobrze że nie za dużo

Proszę czekać…