Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

"PEN15'' kończy się 2. sezonem - premiera jego drugiej części już w grudniu 0

Już 3 grudnia na platformie Hulu zadebiutuje druga część drugiego sezonu serialu PEN15. Jak donoszą zagraniczne media zdecydowano, iż ta składająca się z siedmiu odcinków część będzie finałową. Powodem takiej decyzji jest odejście z serialu aktorek, wcielających się w główne bohaterki.

fragment plakatu promującego serial ''PEN15''

Decyzja o zakończeniu serialu nie wyszła od streamera, a od współtwórców komedii. Hulu z chęcią pociągnąłby dalej ten serial, jednak bez dwójki głównych bohaterów, nie ma to sensu. Jeśli Maya Erskine i Anna Konkle zmienią zdanie, platforma jest na tak.

Nie znany jest oficjalny powód, dla którego Erskine i Konkle zdecydowały się odejść z produkcji. Prawdopodobnie przyczyniła się do tego długa produkcja drugiego sezonu, znacząco opóźniona przez pandemię koronawirusa, co spowodowało u nich konflikty w harmonogramie. Na decyzję możliwe, iż wpłynęły także względy osobiste, obie aktorki bowiem w trakcie przestoju w produkcji serialu urodziły dzieci.

Erskine i Konkle w serialu PEN15 grają samych siebie. Będąc już dorosłymi kobietami, powracają do szkoły i zachowują się w niej tak, jak wtedy kiedy były odrzuconymi przez kolegów i koleżanki trzynastolatkami. Akcja serialu dzieje się w 2000 roku. Przyjaciółki zaczynają właśnie siódmą klasę i stają przed wielkimi problemami związanymi z dojrzewaniem i wkraczaniem w dorosłość.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…