Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Chucky'' od Syfy dostaje zielone światło na realizację 2. sezonu 0

Serial Chucky za produkcję, którego odpowiada stacja Syfy i USA Network, otrzymał oficjalnie odnowienie na drugi sezon. Decyzję taką podjęto jeszcze przed końcem emisji pierwszej serii, której finałowy odcinek zostanie wyemitowany dziś.

serial ''Chucky''

Chucky zadebiutował 12 października. Według podawanych danych osiągnął bardzo dobre wyniki oglądalności. Łącznie obejrzało go ponad 9,5 mln widzów.

Twórcy serialu, w tym jego producent wykonawczy Don Mancini bardzo entuzjastycznie podchodzą do produkcji drugiej serii. Premierę nowych odcinków zaplanowano w 2022 roku. Prawdopodobnie możemy spodziewać się ich na jesień.

Fabuła serialu osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku, które pogrąża się w chaosie po serii przerażających morderstw. Dochodzi do nich po tym, jak na podmiejskiej wyprzedaży pojawia się stara lalka Chucky, którą zakupuje pewien młody chłopiec. Te wydarzenia grożą ujawnieniem wielu sekretów miasta i tego jacy są jego mieszkańcy. Chucky zaś mierzy się z dawnymi wrogami i sojusznikami, a prawda o pochodzeniu demonicznej laleczki ma szansę wyjść na światło dzienne.

W obsadzie pierwszej serii serialu znaleźli się Zackary Arthur, Teo Briones, Bjorgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind, Jennifer Tilly, Brad Dourif i Fiona Dourif.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…