Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Henry Cavill zakończył pracę na planie filmu ''Enola Holmes 2'' 0

Henry Cavill poinformował w swoich mediach społecznościowych o końcu swojej pracy na planie filmu 'Enola Holmes 2' powstającego dla Netflix. W produkcji tej ponownie wciela się w postać Sherlocka Holmesa.

na zdjęciu Henry Cavill, Sam Claflin, Millie Bobby Brown, film ''Enola Holmes''

Nie jest jasnym czy produkcja sequela została całkowicie już ukończona czy tylko nakręcone zostały wszystkie sceny z Cavillem. Pozostali aktorzy jak i platforma jak na razie milczą na ten temat.

Enola Holmes 2 to kontynuacja filmu z 2020 roku. Za reżyserię sequela ponownie odpowiada Harry Bradbeer, który pracuje na podstawie scenariusza Jacka Thorne'a. Film ten jest koprodukcją Legendary i Netflix.

W obsadzie oprócz Cavilla powrócą Millie Bobby Brown jako tytułowa Enola Holmes – nastoletnia detektyw, Louis Partridge jako Tewkesbury, Helena Bonham Carter jako Eudoria Holmes i Susan Wokoma jako Edith. Dołączają do nich David Thewlis, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster, Abbie Hern, Hannah Dodd, Gabriel Tierney i Serrana Su-Ling Bliss.

O co chodzi w filmie Enola Holmes?

Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes odkrywa, że jej matka opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka i Mycrofta, którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla "młodych dam". Dziewczyna ma jednak inne plany: ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda. Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Produkcje te oparte są na podstawie serii powieści amerykańskiej autorki Nancy Springer. Enola Holmes była wielkim hitem Netflix. W przeciągu pierwszych 28 dni obejrzano ją w 76 milionach gospodarstw domowych.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…