Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Burke zastąpi Yahyę Abdula-Mateena II w spin-offie "Mad Maxa" 0

Tom Burke dołączył do obsady nowego filmu przygotowywanego przez George’a Millera, którym będzie wyczekiwany spin-off widowiska Mad Max: Na drodze gniewu.

Tom Burke - "Wojna i pokój"

Spin-off, o którym mowa będzie tak naprawdę prequelem wydarzeń, których byliśmy świadkami w Mad Max: Na drodze gniewu. Historia ma być genezą Furiosy, którą we wspomnianym filmie zagrała Charlize Theron. W jej młodszą wersję wcieli się Anya Taylor-Joy. W obsadzie aktorskiej jest także Chris Hemsworth i jeszcze do niedawna Yahya Abdul-Mateen II. To właśnie tego ostatniego zastąpi Tom Burke.

Niestety nie podano powodów, dla których Abdul-Mateen musiał opuścić pokład statku sterowanego przez legendarnego George'a Millera. Nieoficjalnie mówi się, że zdjęcia do Furiosy kolidowałyby z innym projektem, w który zaangażowany jest aktor. Podobno ma to być produkcja tworzona z pasji, o którą Abdul-Mateen zabiegał od bardzo dawna.

Dla Toma Burke’a będzie to natomiast pierwszy duży projekt od czasu występu w Manku Davida Finchera. Tego brytyjskiego aktora możemy głównie spotkać w serialach i produkcjach telewizyjnych.

Premiera Mad Max: Na drodze gniewu miała miejsce w 2015 roku, kiedy to pierwszy oficjalny pokaz odbył się w trakcie MFF w Cannes. Widowisko zarobiło 375,2 miliona dolarów na całym świecie, a także zdobyło 6 nominacji do Oscara – w tym dla najlepszego filmu oraz najlepszego reżysera (Miller otrzymał wówczas rycerzyka).

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…