Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sam Hargrave potwierdza początek zdjęć do sequela ''Tyler Rake: Ocalenie'' 0

Sam Hargrave, reżyser i koordynator kaskaderów, opublikował w swoich mediach społecznościowych filmik, w którym potwierdza początek zdjęć do kontynuacji filmu Tyler Rake: Ocalenie. Ekipa obecnie znajduje się w Pradze.

na zdjęciu Chris Hemsworth, film ''Tyler Rake: Ocalenie''

Patrząc na obecne warunki atmosferyczne jakie panują w Pradze, możemy sądzić, iż Tyler Rake nie zawita zbyt szybko do gorących ulic Bangladeszu.

Za reżyserię sequela odpowiada Sam Hargrave, który pracuje na scenariuszu autorstwa Joe Russo. Obaj panowie odpowiadają za powstanie pierwszego filmu z serii. Do tytułowej roli powróci Chris Hemsworth, którego ostatni raz widzieliśmy mocno poturbowanego i z raną postrzałową szyi.

Pierwotnie zdjęcia do sequela powstać miały w Australii, ale ze względu na trwająca pandemię Netflix postanowił przenieść produkcję filmu do Czech. Premiera Tyler Rake 2 w 2022 roku.

W pierwszym filmie Tyler Rake – to nieustraszony najemnik, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…