Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jamie Dornan w zwiastunie thrillera od BBC ''The Tourist'' 0

BBC opublikowało pierwszą zapowiedź ciekawie zapowiadającego się limitowanego serialu The Tourist. Produkcja opowie o mężczyźnie, w tej roli Jamie Dornan, który pewnego dnia budzi się z amnezją.

fotografia promująca serial ''The Tourist''

Serial promowany jest jako tajemniczy thriller. Poznamy losy mężczyzny, który znajduje się w samym centrum rozżarzonego australijskiego pustkowia ścigany przez ogromną cysternę, która ewidentnie planuje go unicestwić. Śmiertelna zabawa w kotka i myszkę kończy się pewnego dnia, kiedy budzi się w szpitalu. Żyje, ale nie pamięta kim jest. Ścigany przez bezlitosną przeszłość, pragnie odnaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania. Czy jednak uda mu się odkryć swoją tożsamość, nim dopadną go Ci, którzy od dawna starali się go zabić?

Produkcja ma być pełna szokujących, zabawnych, ale i brutalnych zwrotów akcji. Świat ukazany w serialu będzie pełen enigmatycznych i dziwacznych postaci, a niekonwencjonalny sposób ukazania całości podkreśli jak wysoka jest stawka.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Scenariusz serialu wywodzi się od uznanych pisarzy Harry'ego i Jacka Williamsów. W obsadzie oprócz Dornana, znajdują się także Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin i Damon Herriman.

Premiera serialu w Wielkiej Brytanii 1 stycznia 2022 roku na antenie BBC One. Globalnie produkcja ta dostępna będzie na platformie HBO Max. Ta jednak nie podała jeszcze daty premiery The Tourist. Serial składa się z 6 odcinków.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…