Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tom Hardy powraca jako Alfie - zobacz króciutki teaser 6. sezonu ''Peaky Blinders'' 0

Brytyjska stacja BBC, która odpowiada za serial Peaky Blinders, opublikowała króciutkie wideo zapowiadające niedługi powrót serialu. Teaser daje nam także potwierdzenie dotyczące powrotu do serialu postaci Alfiego Solomonsa, w którego to wciela się Tom Hardy.

na zdjęciu Cillian Murphy, serial ''Peaky Blinders''

Nadchodzący szósty sezon serialu Peaky Blinders będzie finałowym. Dane nam będzie powrócić jednak jeszcze do tej produkcji, a to za sprawą zapowiedziane przez Stevena Knighta pełnometrażowego filmu, który w odpowiedni sposób zakończy całą historię.

Finałowa seria zadebiutować ma na początku 2022 roku. Dokładna data zostanie dopiero podana. Film zaś rozpocznie swoją produkcję w 2023 roku.

Peaky Blinders to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zabłysnął doskonale przeniesioną atmosferą czasów, gdy powstawały liczne gangi, a w robotniczych dzielnicach w siłę rośli komuniści. Śledzimy losy gangstera Tommy’ego Shelby, który przewodzi gangiem. Dzięki skradzionemu transportowi broni wychodzi z podziemnego półświatka i rozwija sieć legalnych interesów. Szósty sezon skupi się na politycznej karierze Tommy’ego, do którego zgłasza się charyzmatyczny polityk mającą śmiałą wizję Wielkiej Brytanii. Tommy wie, że od jego reakcji zależy przyszłość nie tylko jego rodziny, ale i całego narodu brytyjskiego.

W głównej roli powraca doskonały Cillian Murphy. Za reżyserię szóstego sezonu odpowiada Anthony Byrne.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…