Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cobie Smulders wraca do MCU - aktorka dołączyła do obsady nowego serialu! 0

Cobie Smulders powraca do Marvel Cinematic Universe. Aktorka, którą mogliśmy oglądać w komiksowym uniwersum w jego początkowych fazach pojawi się w nowym serialu od Marvel Studios i Disney+.

Cobie Smulders dołącza do obsady produkcji zatytułowanej "Secret Invasion". Popularna aktorka ponownie wcieli się w postać Marii Hill, która ponownie połączy siły z Nickiem Furym granym przez nie kogo innego, jak Samuela L. Jacksona.

Z pewnością powrót Marii Hill nie jest niczym niezwykłym oraz zaskakującym zważywszy na to, że była ona zawsze wierną sojuszniczką Nicka Fury’ego. Po raz pierwszy w MCU mogliśmy oglądać ją w widowisku Avengers. Następnie Cobie Smulders powtórzyła tę rolę między innymi w takich produkcjach, jak Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Avengers: Czas Ultrona czy Spider-Man: Daleko od domu.

Szczegóły fabuły wciąż są tajemnicą, ale wiemy, że Ben Mendelsohn, które fani serii znają z Kapitan Marvel powróci jako Skrull o imieniu Talos. Potwierdzono również, że serial skupi się na "infiltracji Skrulli na Ziemi". W roli złoczyńcy pojawi się Kingsley Ben-Adir. W obsadzie są również Emilia Clarke i Olivia Coleman. Produkcja jest w toku.

Źrodło: Comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…