Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Behawiorysta'' z Robertem Więckiewiczem już w styczniu w Playerze 0

Player.pl wyznaczył datę premiery swojego kolejnego oryginalnego serialu. Mowa o produkcji Behawiorysta powstałej w oparciu o powieść Remigiusza Mroza.

grafika promująca serial ''Behawiorysta''

Serial w serwisie Player.pl zadebiutuje 4 stycznia 2022 roku. Tego dnia udostępniony zostanie pierwszy z ośmiu odcinków. Kolejne pojawiać będą się co tydzień. Wiosną serial prawdopodobnie pojawi się w ramówce stacji TVN.

Behawiorysta jest pierwszą powieścią z cyklu o Gerardzie Edlingu, behawioryście i specjaliście od kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Dzięki dokładnej analizie ludzkiego zachowania jest w stanie rozwiązać niemal każdą zagadkę. Przyjdzie zmierzyć mu się z Horstem Zeigerem, młodym, nieśmiałym mężczyzną, outsiderem i komputerowym maniakiem, który jak się okazuje jest także totalnie nieprzewidywalnym mordercą. Zeiger bierze za zakładników dzieci i wychowawców jednej ze szkół, nie chcąc nic w zamian. Policja nie radzą sobie z szaleńcem, prosi Edlinga o pomoc. Ten pod ogromną presją czasu stara się przechytrzyć porywacza, znajduje jednak godnego siebie przeciwnika. Zeiger potrafi przewidzieć każdy jego ruch, a dodatkowo wykorzystując potęgę Internetu zamierza transmitować to widowisko online.

W Gerarda Edlinga wciela się Robert Więckiewicz. Obok niego w serialu pojawią się Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Zdjęcia realizuje Marian Prokop.

Źrodło: TVN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…