Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Ariana Grande i Kid Cudi dostaną Oscara? Posłuchajcie piosenki promującej "Nie patrz w górę" 0

Nie patrz w górę w reżyserii Adam McKaya będzie jednym z najważniejszych graczy w oscarowym wyścigu. Jedną z kategorii, w której film Netflixa może zwycieżyc z pewnością będzie ta dotycząca najlepszej filmowej piosenki.

Kid Cudi, Ariana Grande - "Nie patrz w górę"

Ariana Grande, która pojawi się na ekranie w Nie patrz w górę zamieściła na swoich mediach społecznościowych piosenkę, którą wykonała wspólnie z Kid Cudim (on również będzie obecny w filmie). Utwór został zatytułowany "Just Look Up" i będzie promował wyczekiwany film Adama McKaya.

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po Układzie Słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią – i jakby tego było mało – nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media. Zaczynają od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończą w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Autorem scenariusza i reżyserem Nie patrz w górę jest laureat Oscara Adam McKay. W pozostałych rolach wystąpią: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

Premiera 24 grudnia.

Źrodło: Youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…