Premierowy zwiastun 2. sezonu serialu ''Wychowane przez wilki'' 0

HBO wypuściło pierwszy teaser zapowiadający 2. sezon jednej z hitowych serii zatytułowanej Wychowane przez wilki. Premiera w 2022 roku.

fragment plakatu seriaul ''Wychowane przez wilki''

Fabuła serialu opowiada o dwóch androidach zesłanych na tajemniczą dziewiczą planetę, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci. Kiedy jednak rozrastająca się kolonia jest coraz trudniejsza do opanowania, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ludzi można kontrolować, zwłaszcza gdy chodzi o różnice religijne. Androidy uczą się, że wiara ludzka jest na tyle silna, że próba jej przygaszenia to niezwykle zdradliwe i trudne zadanie.

W drugim sezonie Matka i Ojciec, w tych rolach ponownie Amanda Collin i Abubakar Salim, wraz z sześciorgiem ludzkich dzieci dołączą do nowo powstałej ateistycznej kolonii w tajemniczej strefie tropikalnej Kepler 22b. Odnalezienie się w tym nowym świecie to dopiero początek ich kłopotów, bowiem prawdziwe dziecko Matki pragnie zagłady resztek ludzkości.

W obsadzie pojawią się również Peter Christoffersen, Selina Jones, Morgan Santo, James Harkness, Kim Engelbrecht oraz Jennifer Saayeng.

Światowa premiera 2. sezonu odbędzie się 3 lutego 2022 roku na amerykańskiej platformie HBO Max. Nie wiadomo, czy o razu trafi również na platformę HBO GO, tak jak w przypadku pierwszej serii.

Źrodło: HBO Max

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

pierwszy sezon jest ciekawy, ma potencjał, w dwójce jak widać po zwiastunie będzie się co nieco działo. Dobrze by było gdyby plany były przygotowane od początku na 3 sezony, bo potem zaczyna się scenariusz dziwnie układać i nikt nie wie o co chodzi. Przykładem jest sezon 3 lucifera, przed i po jest świetnie, a trójka mąci spokój

Proszę czekać…