Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun ''Zostań przy mnie'' - serialu Netflix na podstawie prozy Harlana Cobena 0

Netflix opublikował oficjalną zapowiedź serialu kryminalnego Zostań przy mnie, którego fabuła opiera się na popularnej powieści poczytnego pisarza Harlana Cobena o tym samym tytule.

fragment plakatu promującego serial ''Zostań przy mnie''

Czwórka ludzi, mroczne sekrety i przeszłość, która szykuje krwawy odwet. Przekonaj się, że czasami nasi bliscy są zupełnie inni, niż nam się wydaje.

Serial Zostań przy mnie próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak dobrze można znać drugą osobę. Każdy z trzech głównych bohaterów tej historii skrywa mroczne sekrety, o które ich najbliżsi nigdy by nie podejrzewali. Megan, pracująca matka trójki dzieci, uciekła od niebezpiecznej przeszłości. Ray, kiedyś obiecujący fotoreporter, utknął w ślepej uliczce, pracując jako paparazzi dla bogatych dzieciaków mających obsesję na punkcie celebrytów. Detektyw Broome nie jest w stanie zapomnieć o nierozwiązanej sprawie zaginięcia sprzed wielu lat. Lorraine, dawna przyjaciółka Megan, przekazuje jej szokujące wieści, które odbiją się echem na życiu całej trójki. Powracająca przeszłość może zrujnować życie nie tylko ich samych, ale również bliskich im osób.

W rolach głównych występują Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage i Sarah Parish.

Premiera serialu na Netflix już 31 grudnia 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…