Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze zdjęcia z nowej ''Teksańskiej masakry piłą mechaniczną'' 0

Studio Legendary Pictures, które zdecydowało się nie wypuszczać swojego nowego filmu należącego do serii Teksańska masakra piłą mechaniczną, tylko sprzedać prawa do niego platformie Netflix, opublikowała pierwsze zdjęcia promujące produkcję.

fragment plakatu promującego film ''Teksańska masakra piłą mechaniczną''

Pierwsze z nich przedstawia Leatherface’a, nie widzimy go jednak wyraźnie, bowiem znajduje się w cieniu, jednak sam obrys jego postaci już przyprawia o dreszcze. Druga fotografia daje nam pierwsze spojrzenie na nowe postacie, które trafiły do franczyzy. W młodych bohaterów wcielają się Elsie Fisher, Sarah Yarkin, Nell Hudson i Jacob Latimore.


Nadchodząca produkcja jest bezpośrednią kontynuacją horroru Tobe Hoopera z 1974 roku. Film zignorować ma wszelkie powstałe kontynuacje. Zrealizowany został według podobnego wzorca co Halloween z 2018 roku. Akcja nowej Teksańskiej masakry piłą mechaniczną rozegra się lata po szokujących wydarzeniach z oryginalnego filmu. Od tego czasu słuch o Leatherface zaginął, jak widać do czasu…

Nowa część kultowego slashera wyreżyserowana została przez Davida Blue Garcię, twórcę niezależnego filmu Tejano. Scenariusz napisał Chris Thomas Devlin. Produkcja pomimo nowoczesnego podejścia do tematu, ma posiadać charakterystyczny styl oryginalnego filmu i zawierać oldschoolowe gagi. W jego produkcji wykorzystano także praktyczne efekty specjalne.

Premiera filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną na Netflix zaplanowana jest na 18 lutego 2022 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…