Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Duttonowie w drodze do ziemi obiecanej - zobacz zwiastun serialu ''1883'' 0

Platforma Paramount+ nie ustaje w promowaniu swojego nowego serialu 1883. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź produkcji, będącej prequelem niezwykle udanej ranczerskiej serii Yellowstone, która doczekała się już 4 sezonów.

fragment plakatu promującego serial ''1883''

Zwiastun ukazuje niebezpieczną podróż, w jaką wybrała się rodzina Duttonów, aby odnaleźć swoje miejsce na Ziemi.

Akcja serialu rozegra się w tytułowym 1883 roku. Poznamy losy przodków bohaterów znanych nam z Yellowstone. Powracamy na Dziki Zachód, aby zapoznać się z korzeniami rodziny Duttonów i dowiedzieć się jakie przeszkody musieli pokonać i z czym się zmierzyć, zanim zostali właścicielami jednego z największych rancz w kraju.

Serial opisywany jest jako dobitna opowieść o ekspansji Zachodu, która ukazana jest z perspektywy jednej rodziny uciekającej przed ubóstwem w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Ich celem jest amerykańska ziemia obiecana – Montana.

Za 1883 i Yellowstone odpowiada Taylor Sheridan. W obsadzie prequela znajdują się m.in. Tim McGraw, Faith Hill, Sam Elliott, Isabel May, LaMonica Garrett, Billy Bob Thornton, Audie Rick, Marc Rissmann, Eric Nelsen i James Landry Hébert.

Premiera serialu 1883 już 19 grudnia 2021 roku. Pierwszy sezon produkcji składa się z 10 odcinków.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…