Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Obsada ''Harry'ego Pottera'' spotka się ponownie po latach - HBO Max prezentuje zwiastun wydarzenia ''Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts'' 0

HBO Max prezentuje teaser wyczekiwanego wydarzenia 'Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts', w trakcie którego dojdzie do ponownego spotkania się obsady filmowej serii o najpopularniejszym czarodzieju z błyskawicą na czole.

na zdjęciu Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint, film ''Harry Potter i kamień filozoficzny''

Podczas zjazdu ponownie spotkają się m.in. Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Robbie Coltrane, Matthew Lewis, Mark Williams. Wcielili się oni odpowiednio w rolę Harry’ego, Hermiony, Rona, Hagrida, Neville’a Longbottoma i Arthura Weasley’a. Nie zabraknie także reżysera dwóch pierwszych filmów z serii – Chrisa Columbusa oraz Heleny Bonham Carter, Ralpha Fiennesa, Gary Oldmana, Imeldy Staunton, Toma Feltona, Bonnie Wright i innych.

Wydarzenie to ma mieć podobny styl co Przyjaciele: Spotkanie po latach. Oryginalna obsada wraz z twórcami, będą po latach wspominać pracę na planie. Nie obędzie się również bez niespodzianek.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts ma być hołdem złożonym po latach wspaniałej serii, która w dalszym ciągu wpływa na serca, umysł i wyobraźnie dzieci i dorosłych z całego świata.

Aby było jeszcze bardziej magicznie, HBO Max wyznaczyło datę premiery wydarzenia dokładnie o północy 1 stycznia 2022 roku.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…