Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Colin Farrell ponownie jako Pingwin w serialowym spin-offie filmu ''Batman'' od HBO Max 0

Jak już od dłuższego czasu wiadomo serwis HBO Max pracuje nad serialowym spin-offem filmu Batman w reżyserii Matta Reevesa. Produkcja ta nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu, ale skupić się ma na ikonicznym przeciwniku Batmana – Pingwinie. W tej roli ponownie Colin Farrell.

na zdjęciu Colin Farrel, film ''Artemis Fowl''

Farrella po raz pierwszy w roli Pingwina podziwiać będziemy mogli w wspomnianym filmie Batman, który oczekuje na swoją premierę. Zadebiutować ma on na początku marca 2022 roku.

W projekt ten zaangażowany jest sam Matt Reeves, a więc prawdopodobnie nadchodzący serial stanie się częścią nowej franczyzy. Tym bardziej, iż dołączył do niego teraz i Farrell, który będzie pełnił także funkcję producenta wykonawczego.

Serial skoncentruje się na postaci Oswalda Cobblepota, potem znanego jako Pingwin. Poznamy jego przeszłość i to w jaki sposób doszedł do władzy w mrocznym półświatku miasta Gotham.

Serial o Pingwinie nie jest pierwszym projektem HBO Max wywodzącym się z filmu Reevesa. W ubiegłym roku platforma ogłosiła prace nad serialem skupionym na departamencie policji z Gotham.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…