Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alessandro Nivola zagra gitarzystę jazzowego Dave'a Barboura w nowym filmie Todda Haynesa 0

Po występie w filmie Wszyscy święci New Jersey, Alessandro Nivola otrzymał kolejny interesujący angaż. Tym razem aktor pojawi się w nowym projekcie cenionego Todda Haynesa.

Alessandro Nivola zagra u boku Michelle Williams w filmie biograficznym "Fever". Aktorka wcieli się w postać legendarnej amerykańskiej piosenkarki oraz aktorki Peggy Lee, która w latach 50. otrzymała nawet nominację do Oscara w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę w filmie Pete Kelly's Blues.

Alessandro Nivola wcieli się w postać gitarzysty jazzowego, Dave’a Barboura. Był wirtuozem gitary, którego namiętna relacja z Peggy Lee rozpadła się, gdy popadł w alkoholizm.

Warto odnotować, że kariera Nivoli przeżywa renesans. Po występie w filmie Wszyscy święci New Jersey, aktor otrzymał także szansę od Davida O. Russella w jego nowym projekcie, a także komedii "Spin Me Round", w której wystąpi u boku Alison Brie. Dostał także angaż przy nowym filmie Noah Baumbacha, w którym wystąpią również jego dzieci – Sam i Maya.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…