Gwiazdy w Ekipie 0

W piątym sezonie serialu Ekipa gościnnie wystąpi dużo gwiazd

7 września 2008 roku w Stanach będzie emisja 5 sezonu serialu Ekipa.

EkipaEkipa

Vince Chase jest seksownym, młodym aktorem, o krok od zrobienia wielkiej kariery w Fabryce Snów. Aby jednak świat filmowy nie pochłonął Vince’a za bardzo, a zabawa wciąż była stałym elementem jego dnia, aktor cały czas trzyma się z imprezowymi kumplami z dzieciństwa z Queens – Ericiem, Dramą i Turtlem. Cała paczka wspólnie będzie przemierzać kręte i kapryśne ścieżki kariery w Hollywood, gdzie pieniądze i pokusy okażą ogromne jak nigdy i nigdzie dotąd w ich szalonym życiu. Zobacz, jak bawią się zwykłe chłopaki z sąsiedztwa w potężnym i tylko na pozór przyjaznym Hollywood.

Jak co roku, gościnne występy będą pełne gwiazd.

W tym sezonie gościnnie zagrają, Bow Wow, Lukas Haas i Giovanni Ribisi jako klienci Erica. Gwiazda Plotkary, Leighton Meester zagra nowy obiekt uczuć Vince’a, a Fran Drescher i Kevin Pollak wcielą się w irytującą parę z Beverly Hills. Carla Gugino, Martin Landau i Paul Ben-Victor powtórzą swoję występy z poprzednich sezonów.

Wśród ludzi, którzy będą grać samych siebie zobaczymy będą Jeffrey Tambor (Arrested Development), Jamie-Lynn Sigler (Rodzina Soprano), Mark Wahlberg (który także jest producentem wykonawczym serialu), Tony Bennett i golfista, Phil Mickelson.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…