Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Amazon publikuje zwiastun i wyznacza datę premiery filmu ''Hotel Transylwania: Transformania'' 0

Amazon, który przejął od Sony Pictures wyłączne prawa do emisji czwartej części animacji Hotel Transylwania, opublikował właśnie całkowicie nowy zwiastun, który zdradza datę premiery filmu na platformie.

film ''Hotel Transylwania: Transformania''

Sony z powodu trwającej na całym świecie pandemii zdecydowało anulować plany kinowej premiery filmu Hotel Transylwania: Transformania i sprzedać prawa do niego jednej z platform streamingowych. Umowa została podpisana z Amazon Prime Video.

Czwarta część oficjalnie zatytułowana jest Hotel Transylwania: Transformania. Zwieńczy ona całą serię. Będziemy świadkami naprawdę niesamowitych wydarzeń. Johnny będzie starał się uzyskać pełną akceptację ojca Mavis – hrabiego Draculi. Zapragnie zmiany w potwora. Pomoże mu w tym tajemniczy wynalazek Van Helsinga, który jednak z powodu awarii nie zadziała tak jak powinien. Johnny zmieni się w potwora, jednak reszta przekształci się w ludzi. Teraz Johnny i pozbawiony swoich mocy Drac muszą połączyć siły, aby odnaleźć antidotum i wrócić do swoich poprzednich żyć, zanim będzie za późno i zostaną w swoich nowych ciałach już na zawsze.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Premiera filmu na Amazon Prime Video już 14 stycznia 2022 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…