Trzy nowe seriale TNT 0

W ramówce znalazły się Rasing Bar, Leverage i Trust me

Trzy nowe seriale pojawią się na stacji TNT w nadchodzących miesiącach, zapewniając trwały cią oryginalnych seriali stacji aż do 2009 roku.

Stacja wyjawiła, że ich celem jest mieć oryginalny program w trzy noce tygodniowo aż do 2010 roku, a trzy obecne seriale to: Raising the Bar, Leverage i Trust Me. Na pewno pomogą osiągnąć ten cel. Razem z The Closer i Saving Grace, które mają premierę w przyszłym tygodniu, nowy seriale dadzą oryginalnemu programowi stacji TNT ciągłość przez 9 miesięcy albo więcej.

Raising the Bar, prawniczy dramat producenta, Stevena Bochco (Nowojorscy gliniarze), będzie miał emisję jako pierwszy w poniedziałek, 1 września. W serialu gra Mark-Paul Gosselaar, który wciela się w rolę obrońcy z urzędu w Nowym Jorku. Zobaczymy także Glorię Reuben (Ostry dyżur) jako jego szefową oraz Jane Kaczmarek (Zwariowany świat Malcolma) jako sędzinę, z którą często ma spory.

Leverage, w którym Timothy Hutton (Kidnapped, The Good Shepherd) pomaga ludziom szukać sprawiedliwości poza systemem prawnym, będzie miał premierę w grudniu. Producentem wykonawczym i reżyserem serialu jest Dean Devlin (Dzień Niepodległości). Występują także, Gina Bellman (Coupling), Aldis Hodge (Friday Night Lights), Christian Kane (Angel) i Beth Riesgraf (Alvin and the Chipmunks).

Trust Me (dawniej zatytułowane Truth in Advertising) ma mieć premierę w styczniu 2009 roku. Główną rolę grają Tom Cavanagh (Ed, Love Monkey) i Eric McCormack (Para nie do pary). Są przyjaciółmi i współpracownika w agencji reklamowej w Chicago.

Serial Saving Grace z Holly HunterSerial Saving Grace z Holly Hunter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…