Nowe zdjęcia z Wojen Klonów 0

Pojawiły się zdjęcia z kinowego filmu animowanego oraz data premiery serialu

Premiera filmu kinowego Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów zbliża się wielkimi krokami. Już za miesiąc, 15 sierpnia, Amerykanie będą mogli obejrzeć tę wspaniałość, na którą niestety musimy czekać do 26 września.

Wojny KlonówWojny Klonów

Amerykańska premiera filmu animowanego odbędzie się 10 sierpnia w Egyptian Theatre, w Hollywoodzie. Budynek jest siedzibą American Cinematheque. Właśnie tutaj w 1980 roku odbyła się premiera Imperium Kontratakuje .

Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padmé Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy – pod wodzą Palpatine’a, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa – zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata Gwiezdnych Wojen znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

W filmie, jak i w serialu, niektóre głosy będą znajome. Paru aktorów z grających w sadze, także jest związana z tym projektem. I tak usłyszymy, Anthony’ego Danielsa jako C3PO, Samuela L. Jacksona jako Mace Windu oraz Christophera Lee jako Hraba Dooku.

Wyszła też informacja o datach, oraz o pierwszych opiniach o samym serialu, ponieważ niedawno odbyły się pokazy dla krytyków oraz prasy pilotowego odcinka. Data emisji serialu The Clone Wars ustalona została na 3 października 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Natomiast film zadebiutuje na DVD dnia 18 listopada tego samego roku.

Opinie o serialu są niesamowicie pozytywne, podkreślające, że to jest To jest niesamowite oraz Gwiezdne Wojny w najlepszej formie! Brawo!.

Oby serial doczekał się także szybkiej emisji w polskiej telewizji.

Wojny KlonówWojny Klonów

Wojny KlonówWojny Klonów

Wojny KlonówWojny Klonów

Wojny KlonówWojny Klonów Wojny KlonówWojny Klonów

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…