Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda "Rodziny Soprano" dołącza do 2. sezonu "Białego lotosu" 0

Obsada 2. sezonu serialu Biały Lotos powiększyła się właśnie o nowe nazwisko. W produkcji wystąpi znany z Rodziny Soprano, Michael Imperioli.

Michael Imperioli - "The M Word"

Michael Imperioli wystąpi w nowej serii, jako Dominic Di Grasso, który podróżuje ze swoim synem — świeżo upieczonym absolwentem college’u — i starszym ojcem.

Pierwszy sezon podążał za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony. Biały Lotos to satyra społeczna z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach, której twórcą jest Mike White.

W drugiej serii twórcy opuszczą Hawaje i przeniosą się do innego miejsca, gdzie oczywiście grupa bogatych i wpływowych wczasowiczów zarezerwuje pobyt w innej hotelowej placówce należącej do tytułowej sieci. W produkcji ponownie ma pojawić się Jennifer Coolidge, która sportretowała postać Tanyi McQuoid. HBO na razie nie potwierdziło tych doniesień.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…